Los Altos de Alicante

Objevte Los Altos de Alicante – úchvatné místo, které se nachází v nádherné přírodní lokalitě pod horami Sierra del Cabeço d´Or, jen krátkou vzdáleností od pláže. Zde najdete ideální kombinaci horského a pobřežního života. Tato nová fáze nabízí exkluzivní rodinné vily s 2 a 3 ložnicemi, polovily a řadové vily s 2 koupelnami. Rezidenční areál je vybaven společným bazénem, jacuzzi a okouzlujícími zahradami, kde si budete moci vychutnávat společné chvíle.

Tohle je fantastická investice, která se nevyrovná žádnému jinému. Samostatné, polovily a řadové domy v srdci Busotu, Alicante. Vaše nové domovy s 2 a 3 ložnicemi přicházejí s vlastní zahradou a soukromým parkovacím místem v komplexu. Navíc se můžete těšit na společný bazén a okouzlující zahrady, které budou plné radosti a odpočinku.

Téměř všechny domy disponují dvěma patry a nabízejí prvotřídní materiály. Jsou navrženy tak, abyste si je mohli užít po celý rok. Ale to není vše! Díky rozlehlým zahradám u vašich vil si můžete postavit vlastní bazén přímo na vašem pozemku za velmi výhodnou cenu. A jako třešnička na dortu vám společnost TM nabízí také možnost personalizace vašeho domova, aby se skutečně stalo vaším vlastním útočištěm snů.

Dokončení:  květen 2024

  • Heating/Air conditioning           Personalisation of the property          Parking spaces
  • Golf Courses                               Fitness center                                     Swimming Pool
  • The Beaches                               WiFi

DISPOZICE A CENY

TYPE

BEDROOMS

BATHROOMS

PRICE

M2

Villa

2

2

186.000€ – 197.000€

91m2 – 126m2

 

Villa

3

2

238.000€

139m2

Translate »