Edificio Altaona

Přímo u pláž

Altaona Building, Domovy v Murcii; Ronda Sur

Objevte svůj sen o bydlení v Murcii! Nově postavené byty s 2 a 3 ložnicemi, které vás okouzlí. Prostorné a světlé interiéry, dokonalé pro vaše pohodlí. A to není vše! Užijte si osvěžující koupání v našem společném bazénu a relaxujte v krásné zahradě.

Ceny začínají od 165 700 €.

Rezidence Altaona je umístěna v Los Dolores, nedaleko Ronda Sur a jen pár minut od centra Murcie. Tento ohromující projekt představuje moderní budovu se 66 byty a úchvatnými společnými prostory. Roztáhněte se ve své vlastní zahradě, ve které najdete vyžití pro dospělé i děti. Ať už si užíváte svůj nový domov nebo společenskou atmosféru, vždy budete mít vyhrazené parkovací místo v suterénu. To je život plný pohodlí!

Okamžité nastěhování je realitou, kterou vám přináší Altaona Building. Vytvořte si nový domov ve světle prostorných bytů s 2 a 3 ložnicemi a 2 koupelnami, z nichž jedna je součástí elegantní hlavní ložnice. A pokud toužíte po vrcholovém bydlení, máme pro vás připravených také 6 penthousů. To všechno v kombinaci s prvotřídním vybavením, vestavěnými skříněmi ve všech ložnicích a prostornou kuchyní s prádelnou. Představte si, jak se budete každý den vracet do svého útulného domova, který je přesně takový, jaký jste si vždy představovali.

Altaona Building vám nabízí více než jen bydlení. Získáte neopakovatelný životní styl s jednoduchým přístupem ke všem službám, které nabízí město Murcia. A jestli máte podnikatelské ambice, máme pro vás také komerční prostory v přízemí budovy. Přijďte a objevte svůj nový domov v Altaona Building!

Dokončení:  červen 2023

  • Heating/Air conditioning           Personalisation of the property          Parking spaces
  • Golf Courses                               Fitness center                                     Swimming Pool
  • The Beaches                               WiFi

DISPOZICE A CENY

TYPE

BEDROOMS

BATHROOMS

PRICE

M2

Business Unit

0

0

43.000€ – 90.000€

59m2 – 136m2

Flat

3

2

165.700€ – 204.800€

99m2 – 112m2

Parking

0

0

25.896€

12m2 – 16m2

Translate »