prodej bytu na adrese stará louka - karlovy vary

fotogalerie
vizualizace
popis nemovitoti

Využijte jedinečnou příležitost a vstupte do historie s tímto nádherným bytem v srdci Karlových Varů, na prestižní adrese Stará Louka! Tento byt vám nabízí neodolatelný výhled na slavné památky, jako je Grand Hotel Pupp, městské divadlo a Vřídelní kolonáda. Užijte si pohled na život lázeňského města, jak se rozvíjí přímo před vámi.
Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží historické budovy, jen kousek od mnoha kaváren, restaurací a butiků. Stačí jen krátká procházka a ocitnete se u slavných pramenů, které jsou symbolem léčivé síly tohoto magického místa.
Tento byt prošel částečnou rekonstrukcí, které zajišťují komfortní bydlení. Elektroinstalace byla kompletně přepracována do mědi a nová dřevěná okna přidávají bytu útulnost a klid. V roce 2015 byl nainstalován nový plynový kombinovaný kotel značky WOLF. V roce 2022 byla provedena rekonstrukce centrální chodby, včetně oken, vstupních dveří a rozvodů vody a plynu.


Byt se skládá s prostorného obývacího pokoje s balkónem, který vám nabízí dechberoucí výhled na lázeňskou zónu. Ložnice je propojena s další místností, kterou můžete využít jako prostornou šatnu nebo pracovnu. Kuchyň s kuchyňskou deskou z přírodního kamene a další místností, která může posloužit jako další ložnice nebo jako jídelna. Koupelna je vybavena vanou a sprchovým koutem. Další dvě menší místnosti složí jako úložné prostory.
Tento byt je opravdu jedinečný! Nabízí vám bydlení s historickým šarmem v jedné z posledních rezidenčních budov v této lokalitě. Velkou výhodou je 24hodinový příjezd k domu, bez časových omezení vjezdu do lázeňské zóny. Navíc je možné přenechat dvě pronajatá parkovací místa přímo za domem od magistrátu města.

Pokud toužíte po bytu s historickým významem a výhledem na nejkrásnější památky Karlových Varů, neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

 

videoprezentace
půdorys
lokalita

cena

8.500.000
-Kč
  • včetně provize a právního servisu
Translate »