Cena 2.200.000,-

Prodej kompletně zrekonstruovaného bytu v Sokolově – původně 2+1 předělán na moderní 2+kk, 51 m²

Mým potěšením je nabídnout Vám tento úchvatný byt 2+kk o celkové ploše 51 m², který prošel absolutně úchvatnou rekonstrukcí. Původní stav bytu byl zcela přepracován k nepoznání, takže na starém základě dnes již neleží ani kámen. Promyšlená rekonstrukce zahrnovala nové rozvody elektřiny v mědi, vodovodní potrubí, osvěžující nové stropy a zděné jádro koupelny.

Byt se nachází ve 5. patře cihlového domu v blízkosti ,,lesoparku rozhlednou Hrad“ a těsné blízkosti s dostatkem parkovacích míst. Pokud řešíte parkování? To zde není problém! Užijte si svobodu a klid s dostatkem parkovacích míst. Orientace bytu je skvělá – Z bytu se otevírají nádherné výhledy z ložnice se nabízí výhled na východ a na Slavkovský les, zatímco obývací pokoj a kuchyně mají západní orientaci s výhledem do parku.

Tato lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost v dosahu pěší vzdálenosti. Můžete si být jisti, že vše, co potřebujete, je nadosah – obchody, restaurace, školy a další zařízení, která zajišťují pohodlný životní styl.
Byt je plně vybaven kvalitním nábytkem včetně nové kuchyňské linky a součásti koupelny je i nová pračka a sušička. Vestavěné skříně na míru poskytují dostatek úložného prostoru pro vaše osobní věci. Součástí bytu je také sklep, který je ideální pro uskladnění sezónního vybavení a dalších předmětů.

Tento byt nabízí kombinaci moderního designu, dostatek prostoru a kvalitní rekonstrukci. Pokud hledáte prostorný a vkusně zrekonstruovaný byt s nádhernými výhledy a to bez potřeby dalších úprav.
Neotálejte a kontaktujte mě. Rád vám poskytnu další informace a domluvíme prohlídku, abyste se mohli ponořit do této senzace

5.NP

Parkování

V blízkosti parku

51m2

Pro více informací mě kontaktujte pomocí formuláře:

Translate »