Rodinný dům 6kk - hůrky

fotogalerie
popis nemovitoti

Představuji vám tento krásný a precizně postavený rodinný dům 6KK v Karlových Varech, s užitnou plochou 330 m2, umístěný na pozemku o velikosti 635 m2. Tento dům je situován v klidném prostředí, pouhých 5 km od centra města, obklopený krásně udržovanou zahradou, která je zdobena okrasnými dřevinami a vybavena sofistikovaným automatickým zavlažovacím systémem.

Interiér domu je plně modernizován a nabízí širokou škálu kvalitního vybavení. V přízemí najdete prostorný obývací pokoj s funkčním krbem, zářivě světlý díky velkým oknům, které do místnosti vpouštějí přirozené světlo. Vedle obývacího pokoje je umístěna vyhřívaná zimní zahrada o velikosti 17m2, která je prakticky celá otevíratelná, umožňuje vám vychutnat si odpočinek na čerstvém vzduchu a zároveň ji lze využívat i v zimě díky podlahovému vytápění. Dále se zde nachází moderně vybavená kuchyně, koupelna a komfortní pracovna, což umožňuje ideální práci z domova. Přímý vstup do garáže o velikosti 24m2 s přilehlou dílnou 7m2 zajišťuje pohodlný přístup bez nutnosti vystavení se nepříznivému počasí.

Druhé patro je rozděleno na čtyři pokoje. Master bedroom je prostorná ložnice, s vlastní šatnou a en-suite koupelnou pro maximální soukromí a pohodlí, celkově o velikosti 30m2. K tomu přistupují dva dětské pokoje o velikosti 23 a 26 m2, každý s vlastním balkonem. Čtvrtá místnost, která sloužila jako tělocvična, má 36m2. Druhá koupelna, sloužící jako domácí wellness centrum, je vybavena velkou vířivkou pro 4 osoby, sprchou a saunou, což poskytuje ideální prostor pro relaxaci a odpočinek.

Teplo v celém domě zajištuje moderní tepelné čerpadlo viessmann země-voda, které poskytuje maximální úsporu energie. Dům je ihned k dispozici pro nastěhování, napojen na veškeré inženýrské sítě a zahrnuje kromě garáže i další parkovací stání. Je ideální pro rodiny s dětmi, páry hledající klidný život, kteří oceňují pohodlí a luxus blízko městského centra.

videoprezentace
půdorys
3D SCAN
PENB

PROTOŽE PŘED UMÍSTĚNÍM INZERÁTU NEBYL AKTUALIZOVÁN ENERGETICKÝ PRŮKAZ BUDOVY (PENB), JE TATO NEMOVITOST V SOULADU S AKTUÁLNÍ LEGISLATIVOU KLASIFIKOVÁNA DO ENERGETICKÉ TŘÍDY G. PRŮKAZ PENB BUDE V PRŮBĚHU PRODEJE DOPLNĚN.

lokalita

cena

15.900.000
-Kč
  • včetně provize a právního servisu
Translate »