prodej Bytu 3+1 s terasou
praha 6 - radimova

fotogalerie
popis nemovitoti

Nechte se okouzlit nádhernými výhledy na Prahu 6 z tohoto slunného bytu o podlahové ploše 113,6 m2. Tento byt je ideálním domovem pro rodinu, která ocení prostorné dvě ložnice, ohromující obývací pokoj propojený s kuchyní a dodatečnou místnost o velikosti 6,9 m2 s oknem, která může sloužit jako praktický pracovní kabinet, nebo další menší dětský pokoj.

Užijte si relaxaci na velké a částečně zastřešené terase o rozloze 50 m2, která je dokonale orientovaná na jižní stranu. Tato soukromá terasa vám umožní grilovat, relaxovat a vychutnávat si snídani s pohárem kávy, zatímco si užíváte panoramatický výhled na Prahu. Ať už se k terase dostanete ze kteréhokoli z tří pokojů, pocítíte zde pocit vlastnictví domu, bez starostí o péči o trávník a ostatní práce, které s tím souvisí.

Vstup do tohoto bytu je zajištěn vlastním přístupovým schodištěm a vlastním vchodem. Po vstupu do prostorného zádveří vás přivítá dostatek přirozeného světla, které proniká trojkřídlým oknem. Hlavní chodba umožňuje přístup do jednotlivých pokojů, zajišťující maximální soukromí. Všechny pokoje jsou vybaveny původními dubovými parkety a obývací pokoj s kuchyní a dvěma dalšími pokoji jsou krásně prosvětlené díky své orientaci na jižní stranu.

Tento byt je vybaven klimatizací, která vám přinese příjemné osvěžení během horkých letních dnů. Koupelna s moderním sprchovým koutem byla nedávno zrekonstruována a stejně tak i samostatná toaleta. Interiérové dveře v celém bytě byly kompletně vyměněny včetně obložek, což přináší pocit modernosti a kvality.
Dům prošel revitalizací obvodového pláště v roce 2019 a střecha byla kompletně opravena a zateplena v roce 2013. Okna jsou plastová s trojskly, která zajišťují dobrou tepelnou izolaci. Možnost parkování je na modrých zónách v klidné ulici před domem, a pokud preferujete vlastní garážové stání, máte možnost jedno přikoupit.

Okolí domu nabízí veškerou potřebnou infrastrukturu včetně zdravotnických zařízení, lékáren, restaurací a supermarketu Billa, který se nachází jen 200 metrů od domu. Autobusová zastávka je také ve blízkosti, a školka a škola jsou přes ulici vzdálené pouhých 300 metrů.
To vše dělá z tohoto bytu ideální místo pro pohodlný rodinný život.

videoprezentace
půdorys
PENB
lokalita

Název čtvrti Břevnov v Praze 6 evokuje bohatou historii a jedinečnou atmosféru. Nachází se na západě Prahy a je jednou z nejstarších a nejvýznamnějších částí města. Břevnov je známý především díky klášteru a bazilice sv. Markéty, které jsou významnými památkami.

Historie Břevnova sahá až do 9. století, kdy byl založen benediktinský klášter. Tento klášter se stal významným centrem duchovního a kulturního života v Čechách. Benediktinský klášter v Břevnově je nejstarším dochovaným klášterem na území dnešního Česka. Klášter prošel během své existence mnoha proměnami, ať už v důsledku válečných konfliktů, reforem nebo politických událostí. Přesto se mu podařilo zachovat svou unikátní architekturu a důležitou roli v dějinách Prahy.

Bazilika sv. Markéty, která je součástí benediktinského kláštera, je další významnou památkou v Břevnově. Jedná se o románský kostel, který byl postaven ve 12. století. Bazilika sv. Markéty je považována za jednu z nejstarších dochovaných románských staveb v Česku a její význam v duchovním životě Břevnova byl po staletí nezastupitelný.

V současné době je čtvrť Břevnov oblíbenou lokalitou mezi obyvateli i návštěvníky Prahy. Mnoho historických budov a ulic bylo renovováno a zrekonstruováno, čímž se zachovala původní architektura a atmosféra čtvrti. Břevnov je také vyhledávanou oblastí pro svou klidnou atmosféru, blízkost přírody a přítomnost parků, jako je Park Ladronka, který je vyhledávaným místem k procházkám i jízdě na kolečkových bruslích.

V čtvrti Břevnov se nachází také řada zajímavých restaurací, kaváren a obchodů, které lákají místní obyvatele i turisty. Kromě toho se zde nachází také Břevnovský klášterní pivovar, který je proslulý svými tradičními českými pivy.

Břevnov je rovněž spojen s uměním a kulturou. Každoročně se zde koná několik festivalů a kulturních akcí, které přitahují návštěvníky z celého města. Mezi nejvýznamnější patří Břevnovský Benediktinský festival, který slaví bohaté dědictví benediktinského kláštera.

Čtvrť Břevnov  je fascinující kombinací historie a současnosti. 

cena

14.500.000
-Kč
  • včetně provize a právního servisu
Translate »