Zděna chata Nivy - Děpoltovice

Krásná chata v obci Nivy Děpoltovice je nyní na prodej! Zděná chata se zastavěnou plochu 72m2 se nachází na pozemku o rozloze 480m2. Chata je podsklepená a stojí na pevných betonových základech. Chata má vnitřní toaletu a sprchový kout, který je ohříván elektrickým kotlem. Vnitřní stěny jsou obloženy dřevem, což dodává větší pocit spojení s přírodou.
Tento dům se skládá ze dvou rozdělených místností, což dává novému majiteli možnost přizpůsobit dům podle svých představ. Navíc existuje možnost přistavět druhé patro a využít chatu jako rodinný domek, nebo chalupu. Již dnes je chata vhodná na celoroční využití.
Na zahradě najdete dřevěný altán pro posezení s přáteli a v okolí chaty je mnoho možností pro aktivní odpočinek. Chata se nachází v těsné blízkosti lesa a pouhých 10 minut chůze od Děpoltovického rybníka. V poslední době se okolní chaty přestavují na rodinné domy s trvalým bydlištěm, takže se jedná o ideální příležitost pro ty, kteří chtějí investovat do nemovitostí s budoucím potenciálem.
Obec Nivy se nachází pouhých 15 minut jízdy od Karlových Varů a 10 minut jízdy od obce Nová role. Toto místo nabízí klid a přírodu s výhodou blízkosti k větším městům.
Tato chata je ideální pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení s výhledem na přírodu. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo pro zajištění prohlídky této nádherné chaty!

72m2

zděna

příroda

480m2

cena : 2.500.000,-KČ

Včetně provize a právního servisu

Pro více informací mě kontaktujte pomocí formuláře:

Translate »