Byt 3+1 ve vilové čtvrti Krále Jiřího

84 M2

Nabízím k prodeji prostorný byt 3+1 o celkové ploše 84m2 v krásné historické vilové čtvrti Krále Jiřího v Karlových Varech. Tato čtvrť byla postavená v období ,,zlatého věku města” na přelomu 19. a 20. století a byla nazvána Westend.
Byt se nachází ve 4. patře a byl zrekonstruován před 12 lety s důrazem na kvalitní materiály a vkusný design. Renovací prošla elektroinstalace a rozvody vody. V blízké době se plánuje renovace venkovních prostor, fasády a střechy. Náklady na byt činí 3.300 + energie.

Dispozice bytu je ideální pro rodinné bydlení a skládá se z velkého obývacího pokoje, dvou prostorných ložnic, samostatné kuchyně a koupelny s WC. Byt také lze využít jako investiční nemovitost pro krátkodobé pronájmy, jelikož se nachází ve velmi lukrativním místě s možností vlastního parkováni.
V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost včetně restaurací, kaváren a obchodů. Krásné parky jsou v docházkové vzdálenosti a do lázeňské zóny se dostanete pěšky během 10 minut.

Tento byt je ideální pro náročné klienty, kteří hledají bydlení v krásné historické vilové čtvrti s původním charakterem. Pokud máte zájem o prohlídku tohoto bytu, neváhejte mě kontaktovat.

cena : 3.800.000,-

Včetně provize a právního servisu

Pro více informací mě kontaktujte pomocí formuláře:

Translate »